skok nahlavní menu

Projektový a Error manager {nabídka práce}

CZ - Střední Čechy
Project Management

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště: Mladá Boleslav-Mladá Boleslav I, Česká republika
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!
Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli.
Naše příslušnost k automobilovému koncernu nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.

Popis činností

Ten, kdo vytváří projektovou podporu se stává komunikačním bodem mezi interním týmem testerů, zákazníkem, dodavateli a zároveň dalšími odděleními vývoje v rámci koncernu VW. Někdy se tato pozice nazývá jako „Errormanager“, který je zároveň součástí týmu testování, kde spravuje databázi chyb. Hlavním úkolem je sbírat a sledovat chyby v systému JIRA a KPM, provádět pravidelný reporting chyb a eskalovat. Z této pozice reportujete projektovému vedoucímu, kterému zároveň pomáháte se správou projektové dokumentace.

Požadavky

Jazyky: German

Očekáváme od Vás

Minimálně SŠ vzdělání (technický obor výhodou)
Pokročilá znalost německého jazyka nutná, angličtina výhodou
Zkušenost s reportingem, pokročilá znalost MS Excel
Zájem o automotive
Týmovou spolupráci, komunikativnost, konstruktivní přístup, nadšení, pečlivost
Samostatnost a iniciativu v jednání

Co pro Vás bude výhodou

Předchozí zkušenost z prostředí R&D v automotive nebo SW
Znalost ticketovacích systémů JIRA nebo KPM výhodou
Znalost prostředí a procesů v testování SW/HW

Zkušenost z projektového prostředí

Co nabízíme…

Co Vám můžeme nabídnout

Příležitost k získání specializace v oboru
Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
Jazykové kurzy přímo na pracovišti
Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
Program Multisport
Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti
A další z řady benefitů...