skok nahlavní menu

TEST MANAGER – SW/component testing {nabídka práce}

CZ - Prague
Testing

Popis pracovní pozice

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!
Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli.
Naše příslušnost k automobilovému koncernu nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.

Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň?

Koordinace týmu 10-14 testerů
Plánovaní testů, kapacit, termínů apod.
Tvorba testovacích plánů, reportů chyb a protestovanosti variant
Komunikace se zákazníkem ve Škoda Auto
Zodpovědnost za kvalitu a výsledky testování

Požadavky

Znalost elektroniky vozu
Zkušenost s koordinací projektu/vedení týmu testerů
Jazykové znalosti - Aj nebo Nj komunikativně
Zodpovědný přístup, rozhodnost a orientace na procesy
Komunikativnost

Co nabízíme…

Perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru
Příležitost k dalšímu osobnímu růstu
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
Moderně vybavené pracoviště
Pružnou pracovní dobu
5 týdnů dovolené
Motivující finanční ohodnocení
Další nadstandardní benefity