skok nahlavní menu

TEST MANAGER – SW/component testing {nabídka práce}

CZ - Prague
Testing

Popis pracovní pozice

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás! Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli. Naše příslušnost k automobilovému koncernu nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.

Nápľň práce
  • Koordinace týmu 10-14 testerů
  • Plánovaní testů, kapacit, termínů apod.
  • Tvorba testovacích plánů, reportů chyb a protestovanosti variant
  • Komunikace se zákazníkem
  • Zodpovědnost za kvalitu a výsledky testování

Požadavky

  • Znalost elektroniky vozu
  • Zkušenost s koordinací projektu/vedení týmu testerů
  • Jazykové znalosti - Aj nebo Nj komunikativně
  • Zodpovědný přístup, rozhodnost a orientace na procesy
  • Komunikativnost

Co nabízíme…

  • Perspetivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru
  • Příležitost k dalšímu osobnímu růstu
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Moderně vybavené pracoviště Pružnou pracovní dobu 5 týdnů dovolené
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Další nadstandardní benefity