skok nahlavní menu

Vývojář mobilních aplikací – iOS {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Jsme jedním z předních poskytovatelů služeb v oblasti poradenství, technologií a outsourcingu. Nabízíme služby 190 000 odborníků ve více než 40 zemích se zkušenostmi v oblasti vývoje aplikací, systémové integrace, tvorby internetových portálů, bezpečnosti a quality assurance.
Mezi naše klienty patří nejvýznamnější banky, mobilní operátoři, průmyslové podniky a instituce z vládního sektoru.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí mezinárodní konzultační společnosti a zároveň příjemné pracovní prostředí menší lokální pobočky s mladým kolektivem.

Rozšiřujeme tým o iOS vývojáře, jenž se bude podílet na celém životním cyklu bankovní aplikace od koncepční fáze až po nasazení do produkce.

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak

Očekávané znalosti a dovednosti:

  • velmi dobrá znalost iOS SDK od verze 8, Swift 2, 3 a 4, REST API, GIT, MVVM;
  • zkušenost s návrhem a vývojem řešení pro iOS platformu;
  • zkušenost s vývojem aplikací pro telefony i tablety;
  • velmi dobrá orientace v oblasti vývoje a testování;
  • zkušenost s prací na zakázkových projektech z oblasti sítí a bezpečnosti;
  • znalost anglického jazyka (čtení technické dokumentace, schopnost absolvovat školení v angličtině);
  • velmi dobré komunikační dovednosti (sdílet s ostatními v týmu svoje znalosti a zkušenosti).

Výhodou:

  • znalost aktuálních trendů v UI a UX;
  • cit pro design;
  • zkušenost s unit testy a automatizovaným testováním pro danou platformu.

Co nabízíme…

  • zázemí mezinárodní společnosti;
  • pracovní prostředí menší lokální pobočky;
  • mladý přátelský kolektiv;
  • možnost vzdělávat se a kariérně růst;
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné home office;
  • zajímavé projekty nejen v bankovnictví či pojišťovnictví.