skok nahlavní menu

Vývojář mobilních aplikací (Android, iOS) {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Aktuálně rozšiřujeme náš tým mobilních vývojářů. Vyvíjíme mobilní aplikaci pro předního českého klienta z oblasti petrolejářského průmyslu. Tato aplikace bude pro koncové zákazníky a bude to velmi dobrý referenční projekt. Vedle toho se již připravují další podobné projekty pro další klienty.
Aplikace je vyvíjena v Cordova/Ionic/Angular. Do budoucna plánujeme začít používat pro mobilní aplikace Flutter.

Dále pracujeme na aplikacích pro podporu našich vlastních projektů. Jsme relativně malá firma s uvolněnou atmosférou, podporující kreativnost a nové nápady.

Pracovní náplň
  • Vývoj aplikací pro tablety a chytré mobilní telefony
  • Vývoj mobilních aplikací pro Android a iOS
  • Implementace návrhu uživatelského rozhraní těchto aplikací
  • Možnost práce na HPP, IČO i zkrácený úvazek

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak

  • Vývoj mobilních aplikací Android nebo iOS
  • Multiplatformním vývoj v Cordova/Ionic 3, Angular 5
  • ES6 + TypeScript
  • RESTful API principy (Swagger)
  • Znalost webových technologií HTML, CSS, JavaScript(TypeScript)
  • Výhodou znalost Flutter
  • Výhodou znalost Java/Kotlin/Swift

Co nabízíme…

  • Práci v mladém kolektivu v úspěšné společnosti v Praze 4.
  • Rozvoj znalostí v oblasti návrhu a implementace SW.
  • Práci s využitím nejmodernějších technologií (iPhone X). Možnost přispívat vlastními nápady a podílet se tak na utváření našich nových i stávajících projektů.
  • Šanci dostat se k zajímavým technologiím Flutter, Docker, Node.js apod.
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost home office, placená školení a konference, NB/PC + Smartphone i pro osobní použití.