IT Architekt pro inovace - automotive "Smart Cities", Javascript, HTML 5 {nabídka práce}

CZ - Prague
Architecture

Popis pracovní pozice

Automobilový svět zaznamená v posledních letech rapidní rozvoj a postupně kráčíme cestou k autonomnímu řízení dopravy s tzv. „smart cars“ a „smart cities“. K tomu je potřeba, aby auta komunikovala nejen s infrastrukturou, ale také spolu navzájem. Spolu se vzrůstajícím propojením mezi nimi ( V2X/ IoT) roste i množství systémů, které vstupují do hry a s tím spojený význam bezpečnostních aspektů.

Pokud Vás láká být součástí tohoto pokroku, rozumíte IT architektuře backendu a webovým technologiím a máte nadšení a zájem nasávat nové technologie, pak se přidejte k nám! Do světa kde se skloubí automotive s digitálním světem Vám pomůžeme proniknout.

Co budete mít na starost?

Analýza a revize IT architektury (IT architekt ví, co udělá zákaznický požadavek v celém ekosystému včetně dopadu na infrastrukturu)
• Sběr požadavků z businessu a jejich předávání programátorům
• Vytváření studií a definice technických specifikací
• Účast se projektových poradách a businessových schůzkách
• Pořádání a vedení technických workshopů
• Spolupráce s projektovým managerem a týmem programátorů

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English

• Zkušenost na pozici IT architekta /senior developera v oblasti IT systémů
• Znalost HTML5, JAVA script, CSS, JSON
• Angličtina komunikativní (alespoň B2)
• Zájem o nové technologie
• Zkušenosti s UML (např. Enterprise Architekt)
• Dobré komunikační dovednosti

Výhodou

• Zkušenost s node JS a web engine
• Základy síťařiny (technologie a základy komunikačních protokolů)
• Zkušenosti s komunikací se zákazníkem i vývojovým týmem výhodou
• Znalost německého jazyka

Co nabízíme…

• Příležitost k získání specifického know-how v Německu
• Spolupráce v rámci nadnárodního koncernu
• Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
• Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
• Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
• Jazykové kurzy přímo na pracovišti
• Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
• Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
• Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
• Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
• Finanční odměnu za doporučení kolegy do společnosti