Projektový manažer - Interaktivní elektronika pro automobily {nabídka práce}

CZ - Prague
Project Management

Popis pracovní pozice

Obor

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji a testování elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!
Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli.
Naše příslušnost ke koncernu Volkswagen nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.

Co Vás čeká

Jako projektový manažer budete koordinovat projekty pro naše významné zákazníky v oblasti interaktivní elektroniky (Interactive video, Green Drive, Mirror Link, C2X).

Svěřené zodpovědnosti:
• Komunikace se zákazníkem, především porozumění jeho představám jak z technického, tak z organizačního hlediska
• Tvorba projektového plánu (nastavení projektové metodiky, nastavení milníků, kontrola kvality atd.)
• Řízení týmu na denní bázi
• Reporting zákazníkovi a vedení společnosti
• Komunikace s ostatními odděleními, popř. sub-dodavateli
• Klíčová je zodpovědnost za průběžné plnění cílů a finální dodávku
• Spolupráce a komunikace v rámci koncernu VW
• Podpora akvizičního procesu (cenové kalkulace, tvorba nabídek)

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English, English

• VŠ vzdělání ideálně technického zaměření (IT/elektro/automotive/telekomunikace)
• Zkušenosti s agilním řízením projektů
Zkušenost v oblasti vývoje HW/SW/automotive
• Anglický jazyk na pokročilé úrovni
• Manažerské schopnosti – vyjednávání, koordinace, analytické myšlení
• Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat

Co nabízíme…

• Perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru
• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
• Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
• Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
• Jazykové kurzy přímo na pracovišti
• Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
• Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
• Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
• Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
• Finanční odměnu za doporučení zaměstnance do společnosti
• A další z řady benefitů...