skok nahlavní menu

GraphTalk developer {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

  • vývoj a změny specializovaného informačního systému pro pojišťovny na základě business specifikací
  • design aplikace a úpravy kódu
  • příprava a provádění unit testů
  • tvorba dokumentace
  • účast na dlouhodobém projektu vývoje nových funkcionalit

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak

  • zkušenosti s vývojem v jazyce GraphTalk ca 5+ let
  • znalost principů OOP programování
  • znalost relačních databázích (Oracle, popř. DB2)
  • všeobecný přehled v oblasti SW vývoje
  • samostatnost, schopnost koncepčního myšlení a smysl pro přesnost
  • analytické schopnosti

Co nabízíme…

  • Možnost spolupráce na kontrakt i na zaměstnanecký poměr
  • Podporujeme zaměstnávání na částečné úvazky, částečnou práci z domova a máme zavedenou flexibilní pracovní dobu.
  • Každému novému zaměstnanci se od začátku pečlivě věnujeme a připravujeme rozvojový plán šitý na míru pro lepší orientaci v novém pracovním prostředí.
Finanční odměny a příspěvky
  • Individuální a kolektivní bonusy
  • Stravenky
  • Body do programu Benefit plus
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Rizikové životní pojištění
Dny pracovního volna
  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů sick-days
  • otcovské volno a volno pro těhotné
  • Charity day
Zvýhodněné produkty a služby
  • Výhodné podmínky bankovních produktů společnosti
Ostatní
  • Jazykové a další vzdělávání a rozvojové programy
  • Homeoffice