skok nahlavní menu

Správce IT systémů, infrastruktury a sítě {nabídka práce}

CZ - Prague
Administration & Support

Popis pracovní pozice

  • instalace a administrace Windows / Linux, shell, automatizace skripty
  • správa běžných PC, virtuálních PC, serverů (HP, Dell, Cisco)
  • správa sítě, laboratorní podsítě a propojení
  • instalace a údržba GIT/SVN/ Clearcase, Jenkins apod.
  • instalace, nastavení, údžba, zálohování

Požadavky

Jazyky: English

Výhodou:
  • zkušenost se správou systémů a IT infrastruktury
  • zkušenosti s Jenkins nebo build a release procesem
Očekáváme:
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • systematický přístup

Co nabízíme…

Práci se zajímavými technologiemi
Práci v dynamickém mezinárodním týmu (USA-ČR)
Individuální přístup, příjemný kolektiv vstřícných lidí
Příjemné pracovní prostředí (klimatizované kanceláře, nikoliv "open-space")
Stabilní dlouhodobou práci pro jednoho klienta
Náplní práce je návrh a vývoj nového software v multi-platformním prostředí (Linux, Windows)