skok nahlavní menu

Technology Consultant - Linux {nabídka práce}

CZ - Prague
Administration & Support

Popis pracovní pozice

Patříme na špičku v oblasti řešení správy uživatelských účtů a kontroly přístupu uživatelů na
českém trhu. Postavili jsme např. Jednotný identitní prostor (JIP) pro systém Czech POINT,
systém správy uživatelů Informačního systému datových schránek (ISDS) a budujeme další.
Specializujeme se na integraci a konsolidaci autentizačních systémů. Dodáváme do veřejné
správy i do komerčního sektoru

JAKÉ BUDOU VAŠE DENNÍ ÚKOLY?
 nasazovat řešení v oblasti správy identit (IDM), správy bezpečnostních informací a
událostí (SIEM) nebo systémů pro týmovou spolupráci
 konzultace s klienty, projektová příprava a analytické činnosti
 implementace řešení u zákazníků a následná technická podpora
 tvorba technické dokumentace, školení zákazníků

Požadavky

 minimálně 5 let praxe v oboru
 SŠ/VŠ vzdělání
 zodpovědnost, samostatnost, aktivní a zodpovědný přístup k řešení problémů
 zkušenosti se správou serverových operačních systémů – GNU/Linux
 znalost problematiky adresářových služeb a síťových technologií a protokolů
 zkušenosti s vytvářením skriptů nebo programováním
 výhodou zkušenosti se správou Windows Server
 znalost anglického jazyka (alespoň mírně pokročilá - A2)

Co nabízíme…

 přístup k zajímavým technologiím
 příjemné prostředí mladého a přátelského kolektivu středně velké firmy
 kurzy AJ a možnost dalšího vzdělávání a pracovního růstu
 odpovídající platové ohodnocení a zajímavé firemní benefity
 homeoffice po zapracování a dohodě s nadřízeným až na 2 dny v týdnu
Jste-li motivováni k profesnímu a osobnímu růstu, jste-li ochotni zvyšovat své technické
znalosti, pak jste pro nás ideálním kandidátem a těšíme se, že se stanete již brzy součástí
našeho týmu.