skok nahlavní menu

Senior C# Developer - Identity Management {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

  • práce v mezinárodní týmu, který vyvíjí řešení pro Identity Management, který zajišťuje interním zaměstnancům bezpečný a diferencovaný přístup ke zdrojům, co potřebují ke své práci
  • vývoj a integrace řešení do interní IT infrastruktury (zajištění vysoké úroveně zabezpečení, dostupnosti a výkonu)
  • podíl na architekruře řešení
  • analýza vnzinklých problémů, identifikovat příčin a jejich odstranění (ve spolupráci s oddělením provozu)
  • práce na projektu pro bankovní společnost

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English

  • C#
  • Windows Server 2016
  • IIS
  • Microsoft SQL Server 2016/2017
  • Microsoft Active Directory
  • LDAP
  • ADFS
  • SAML 2.0
  • OAuth 2.0
  • Open ID Connect
  • Microsoft Visual Studio 2015+
  • Web Services
  • WCF
  • REST
  • SOAP
  • Swagger
  • Visual Studio Team Services
  • Dobrá znalost angličtiny

Co nabízíme…

  • Práce s nejmodernějšími technologiemi nejenom ze světa Windows
  • Spolupráci se špičkami v oboru, a to nejenom v rámci plnění pracovních povinností, ale i na workshopech, boot campech a podobných akcích.
  • Možnost osobního rozvoje
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Možnost práce na HPP, part-time nebo IČO
  • Nástup možný ihned