skok nahlavní menu

Android vývojář (Kotlin/Java) {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Do čerstvě otevřené pražské pobočky hledáme Android vývojaře (a i jiné developery). Jsme Dánská společnost s více než 75 zaměstnanci v pobočkách v Kodani, Londýně, Amsterdamu a nově i Praze! Zakládáme si na kvalitním designu a kódu (a nejsou to jen plané řeči), protože pracujeme na aplikacích pro významné klienty po celé Evropě, ať už jsou to banky či startupy a jsme přední Evropskou digitální agenturou.

Požadavky

Co od tebe potřebujeme?

  • alespoň tři roky zkušeností s Androidem, Kotlinem a Javou (nebo odpovídající znalosti)
  • pracoval jsi někdy s REST APIs ve svých předchozích projektech
  • proaktivitu a oko pro detail (vadí nám každý špatný zarovnaný pixel)
  • kvalitní a čistý kód (nepíšeme kód celé aplikace do jednoho souboru a respektujeme architekturu)
  • zodpovědnost v projektech na kterých pracuješ
  • nutností je znalost psané i mluvené angličtiny (pro bezproblémovou komunikaci)

Z čeho bychom byli nadšení?

  • znalost nebo chuť se naučit jiné platormy (iOS, Server Side Swift, Frontend, PHP…)
  • máš představu o tom co je to Git a Github
  • používal jsi CI nástroje, jako je například Bitrise nebo Jenkins
  • nahrával jsi aplikace do App Store
  • testování aplikací pomocí UI a unit testů
  • zkušenosti s implementací cizích knihoven (Facebook, Google Analytics, Urban Airship atd.)
  • povědomí o různých software design patterns

Co nabízíme…

Proč se k nám přidat?

  • transparentnost a plochá struktura – chceme kamaráda, ne zaměstnance
  • plat, který se ti bude líbit a odpovídá zkušenostem
  • je pro nás zásadní tvůj osobní rozvoj i kariérní růst a tvoje spokojenost v práci
  • konference, knihy, školení a další možnosti vzdělávání
  • různé týmové aktivity každý měsíc – kino, paintball, párty, atd. nebo tvůj návrh
  • aplikace do portfolia, kterými se budeš moct chlubit nejenom ve svém životopise
  • nejnovější MacBook a sluchátka Bose
  • občasné cestování do kanceláří v Kodani, Londýně nebo Amsterdamu
  • pomůžeme (i finančně) s relokací
  • žádné HR, plané sliby nebo sales talk – to co řekneme myslíme vážně