Frontend Software Developer v oblasti automotive {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Společnost vyvíjí a integruje software a hardware pro automobilovou elektroniku, spolupracuje s výrobci a dodavateli na inovacích a nových konceptech.

Automobilový svět zaznamenává v posledních letech rapidní rozvoj a postupně kráčíme cestou k autonomnímu řízení dopravy tzv. „smart cars“ a „smart cities“. K tomu je potřeba, aby auta komunikovala nejen s infrastrukturou, ale také spolu navzájem. Spolu se vzrůstajícím propojením mezi nimi ( V2X/ IoT) roste i množství systémů, které vstupují do hry, a s tím spojený význam bezpečnostních aspektů jejich komunikace.
Pokud Vás láká být součástí tohoto pokroku, rozumíte programování a IT architektuře a máte nadšení se učit nové technologie, pak se přidejte k nám!

Náplň práce aneb co Vás čeká?

Jako vývojář frontendu se budete podílet na projektech týkajících se Mobile Online Services pro ŠKODA AUTO / Volkswagen a to na vývoji webových aplikací na infotainment jednotky v automobilech a úzce kooperovat s oddělením HMI (Human machine interface). Dále také budete pracovat na vytvoření interaktivního prostředí pro testování těchto služeb a aplikací.

Požadavky

Co očekáváme my?

• Zkušenosti s HTML5, CSS3, PHP and Javascript včetně návrhu moderního a responzivního design (2+ roky)
• Zkušenost s některým z nástrojů/frameworků jako je jQuery, WebSocket, Node.js, REST, JSON, XML
• Schopnost tvořit čistý a udržovatelný kód
• Anglický jazyk pro čtení a psaní technické dokumentace
• Dobré komunikační dovednosti
• Vnitřní motivace se učit
• Týmového ducha, kreativitu, Problem solvera
• Zaměření na detail

Výhodou

• Zkušenosti s verzovacími systémy jako například SVN, Git, Gitlab
• Zkušenosti s nástroji jako je JIRA/Confluence
• Zkušenosti s SQL/NoSQL databázemi
• Zkušenosti s Linux/UNIX systémy

Co nabízíme…

Co můžeme nabídnout?

Příležitost k získání specifického know-how
Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
Jazykové kurzy přímo na pracovišti
Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti