Junior/Senior SW Project Manager - automobilový průmysl {nabídka práce}

CZ - Prague
Project Management

Popis pracovní pozice

Junior/Senior SW Project Manager- Asist. systémy- automobilový průmysl

- Automobilový průmysl prochází revolucí a stává se jednou z nejatraktivnějších oblastí pro vývoj SW systémů. V dnešních vozech se spojují nové trendy z oblastí mobilních služeb, elektromobility a rovněž nové asistenční systémy. Jejich základem jsou data z moderních senzorů, kamer, radaru a ultrazvukových čidel a inovace funkcionalit vede ke stále většímu prolínání různých funkčních oblastí. Vytváření širších a komplexnějších asistenčních systémů je předpokladem pro dosažení plně autonomní jízdy. Příkladem je propojení funkcí jako adaptivní tempomat a systém lane assist pro ještě komfortnější samostatné řízení vozu např. v dálničním provozu.

- Podstatou práce je vedení projektů vývoje SW do řídících jednotek vozů koncernu VW.

- Project manager senior se orientuje ve vývoji SW, zejména embedded. Zná nástroje, které se k vedení SW projektů využívají a dokáže je optimálním způsobem využívat. Také má zkušenosti z různých metodologií vedení projektů a dokáže pro danou velikost projektu zvolit správné vedení. Poměrně častý je kontakt se zákazníky v Německu (přes email, telefon i osobně).

- Project manager junior sice ještě nenasbíral tolik zkušenosti přímo v roli project managera, ale zároveň má dostatek zkušeností v oblasti vývoje SW na to, aby byl respektován týmem. Může být např. zkušeným vývojářem, který se chce posunout do nové role.

• Vedení týmu
• Nastavení strategie řízení projektu
• Zajištění nastavení projektové infrastruktury a nástrojů (organizačně)
• Nominace projektového týmu
• Řízení projektu, plánování zdrojů a úkolů, reporting
• Komunikace se zákazníkem v Berlíně
• Práce s nástroji Doors, Jenkins, SVN, Jira and další

Požadavky

Jazyky: English

• Zkušenosti v oblasti vývoje a testování SW, ideálně embedded
• předchozí zkušenosti či vzdělání v oblasti vývoje SW výhodou
• Znalost nástrojů pro vývoj a testování
• znalosti a prkatické zkušenosti s různými vývojovými cykly
• VŠ vzdělání
• Pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
• Ochota učit se německy
• Dobré komunikační schopnosti a proaktivní přístup
• Ochota cestovat (občasné služební cesty do Německa)

Co nabízíme…

Příležitost k získání specifického know-how
Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
Jazykové kurzy přímo na pracovišti
Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
Finanční odměnu za doporučení kolegy/ně do společnosti