Front end developer - HTML5, Javasript. .NET - kontraktor {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Jako vývojář se zapojíte do našeho globálního týmu vývojářů, architektů a vysoce specializovaných odborných expertů se zaměřením na poskytování nových IT řešení pro místní i světový trh. Budete se aktivně podílet na návrhu a vývoji nové generace našich komerčních softwarových produktů a služeb s těmito charakteristikami:
  • Efektivní zpracování velkých objemů dat.
  • Maximální využítí cloudových služeb (PaaS), zejména možností, které nabízí pro řešení výpočetně náročných úloh, ukládání a analýzu velkého objemu dat, internet věcí (IoT) a machine learning.
  • Moderní uživatelská rozhraní založená na nových internetových technologiích.
Vyvíjíme software a informační systémy, které jsou zaměřené na širokou škálu aplikací v oblastech životního prostředí a vodního hospodářsví. Naše vývojová centra jsou v Dánsku, Německu, Singapuru, České republice a Číně. Opírame se o zkušenosti odborných expertů z naší globální sítě z více než 30 poboček po celém světě.

Požadavky

Jazyky: English

  • Zkušenosti technologií Microsoftu a internetových technologií, které jsou základem pro naše stávající a budoucí služby a aplikace.
  • Cit pro design a zkušenosti s klíčovými technologiemi: HTML5, JavaScript, CSS3, Web components (Google Polymer), Gulp, Bower.
  • Máte zkušenost se softwarem Git
  • Perfektní znalost angličtiny pro denní využití, jak v písemné, tak mluvené formě.
  • Máte magisterský diplom v oblasti počítačové vědy, vývoje softwaru nebo podobných oborech. Rádi pracujete v týmu, v týmu který je rozdělen do několika zemí, můžete hovořit s programátory o programování i o obchodních záležitostech s klienty a dalšími zainteresovanými.