skok nahlavní menu

Senior Java programátor/Architekt {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

  • Hledáme zkušeného Java programátora pro práci na klíčových projektech
  • Naše společnost je předním dodavatelem projektů eGovernmentu
  • Mezi naše významné projekty patří například Czech POINT, ISDS
  • Specializujeme se na technologie pro kontrolu přístupu, správu uživatelů a bezpečnost

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak

  • Pokročilé zkušenosti v oblasti vývoje v Java (ideálně 8 let a více)
  • Zkušenosti s vedením vývojářského týmu, komunikativnost
  • Preferujeme ukončené vysokoškolské vzdělání technického nebo IT zaměření
  • Týmovost, samostatnost a ochota předávat zkušenosti svým kolegům

Pracujeme s těmito technologiemi:
  • Frameworky: Spring Framework, JPA/Hibernate
  • Java, OOP, Design patterns
  • Databáze: PostgreSQL, Oracle,
  • Frontend: Spring MVC, JSP, Angular, Thymeleaf
  • Nástroje: Maven, Git, GitHub, Tomcat, JUnit
  •  SOAP/XML/XSD
  •  HTTP/HTML/CSS/JavaScript
  •  Operační systémy: Linux

Co nabízíme…

  •  Perfektní zázemí. Příjemné pracovní prostředí a zajímavé nadstandardní firemní benefity, skvělá
  • káva, moderní technické vybavení pro práci.
  • Homeoffice až 2 dny v týdnu po 2 měsíčním zapracování
  • Rozvoj a růst. Máme firemní jazykové kurzy, technické i soft skills školení a další možnosti v
  • jakémkoliv vzdělávání.
  • Mladý dynamický kolektiv
  • V případě práce na smlouvu odměna dohodou.