skok nahlavní menu

Systémový administrátor / designer - kontrakt {nabídka práce}

CZ - Prague
Administration & Support

Popis pracovní pozice

Hledáme kolegu, který bude pečovat o naši webovou farmu a vývojové servery. Budeš se starat o to, aby naši programátoři měli svoje železo stále aktuální, a podílet se na návrhu a správě systémové architektury cloudového řešení, které dokáže obsloužit desetitisíce požadavků za sekundu.

Požadavky

Měl bys mít zkušenosti s administrací NGINXu, v bashi být jako doma a nic z prostředí sítí TCP/IP by ti nemělo být cizí. Čeká na tebe nejnovější hardware a řada různých technologií, které používáme v produkci. Třeba load balancer Big F5, virtualizační nástroj Proxmox, kontejnerová platforma Kubernetes, distribuované úložiště CEPH, MySQL, Elastic, Mongo, Rabbit, Ansible a spoustu dalšího. Nečekáme, že budeš všechno z toho umět. Čekáme, že budeš mít chuť se všechno naučit. 

Co nabízíme…

Tým přátelských a vstřícných kolegů, který ví, co chce, kam směřuje a který funguje i mimopracovně. Budeš pracovat v otevřeném prostředí, kde si budeš moci prosadit tvůj názor na věc a které podpoří tvou kreativitu a osobní i profesní rozvoj.

Mám zájem!

Připojte svůj životopis (CV).
Zpět na přehled pracovních nabídek