skok nahlavní menu

.Net Programátor - bankovnictví {nabídka práce}

CZ - Prague;CZ - Brno / Jihomoravský kraj
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

áte zájem dále rozvíjet své znalosti v programování na platformě .NET a zaujala by Vás práce v oblasti bankovnictví? Do našeho .NET týmu hledáme nového člena.

Práce v tomto týmu je různorodá a nabízí možnost seznámit se i s dalšími technologiemi.

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak

  • znalost C# a .NET framework;
  • zkušenosti s vývojem webových aplikací – JavaScript a CSS;
  • zkušenosti s dílčími technologiemi .NET frameworku - ASP.NET, ASP.NET MVC, WCF, EF;
  • znalost angličtiny na úrovni porozumění dokumentace;
  • samostatnost a schopnost dotahovat úkoly do konce;
  • znalost jazyka SQL.

Výhodou:

  • zkušenosti s responzivním designem – Bootstrap framework;
  • zkušenosti s JavaScript frameworky – Angular, Knockout apod.;
  • znalost návrhových vzorů a jejich implementace v C#;
  • zkušenost s vývojem mobilních aplikací – Android nebo iOS;
  • znalost PL/SQL a T-SQL.

Co nabízíme…

  • zázemí mezinárodní společnosti;
  • pracovní prostředí menší lokální pobočky;
  • mladý přátelský kolektiv;
  • možnost vzdělávat se a kariérně růst;
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné home office;
  • zajímavé projekty nejen v bankovnictví.