Vývojář databáze Oracle – PL/SQL Programátor {nabídka práce}

CZ - Prague;CZ - Brno / Jihomoravský kraj
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

 Společnost je jedním z předních poskytovatelů služeb v oblasti poradenství a technologií se zkušenostmi v oblasti vývoje aplikací, systémové integrace, tvorby internetových portálů, bezpečnosti a quality assurance.
Mezi klienty patří nejvýznamnější banky, mobilní operátoři, průmyslové podniky a instituce z vládního sektoru.

Vaší náplní práce bude vývoj databázových procedur, analýza a funkční specifikace, návrh úprav v databázovém modelu a v neposlední řadě i optimalizace kódu.

Požadavky

  • ušenost s programováním v PL/SQL a optimalizací kódu;
  • zkušenost s vývojem a nastavením databáze Oracle;
  • znalost algoritmizace;
  • analytické myšlení, pečlivost a zodpovědnost;
  • anglický jazyk (mírně pokročilá znalost).

Výhodou:

  • zkušenosti s designem databáze Oracle;
  • praxe v programování v jazyce C/C++ nebo Java;
  • znalost práce s modelovacími nástroji typu Enterprise Architect nebo Visio;
  • práce s XSD;
  • zkušenost s nástrojem PowerDesigner.

Co nabízíme…

  •  mezinárodní společnosti;
  • pracovní prostředí menší lokální pobočky;
  • mladý přátelský kolektiv;
  • možnost vzdělávat se a kariérně růst;
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné home office;
  • zajímavé projekty nejen v bankovnictví.