skok nahlavní menu

Vedoucí oddělení konzultantů {nabídka práce}

CZ - Prague
Management

Popis pracovní pozice

Jsme předním dodavatelem renomovaných Document Management Systémů a komplexních služeb digitalizace dokumentů včetně vytěžování dat z formulářů či faktur, zabezpečené archivace dokumentů, dodávky profesionálních digitalizačních pracovišť, zakázkový vývoj software a s tím související poradenství. Naše služby a produkty jsou využitelné pro všechny typy společností z bankovního a finančního sektoru, výrobního odvětví, služeb i obchodu, městských úřadů a magistrátů, pro státní správu, ministerstva, v akademických institucích i v dopravních a logistických společnostech.

budovat a rozvíjet tým, který má na starosti implementaci Document Management Systému u nových zákazníků

• u stávajících zákazníků utužovat obchodní vztahy a rozšiřovat stávající řešení

• komunikovat s klienty, analyzovat požadavky a navrhovat optimální řešení

• spolupracovat s ostaními kolegy z jiných oddělení

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English

zkušenosti na obdobné vedoucí pozici nebo delší zkušenosti na seniorské pozici

• schopnost vedení a motivace týmu

• schopnost dělat rozhodnutí

• samostatnost je důležitá a kreativita se cení

• velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

• VŠ vzdělání v daném oboru výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak nám pošlete své CV nebo pár vět o sobě....

Co nabízíme…

adstandardní finanční ohodnocení

- flexibilní pracovní dobu, homeworking

- stravenky, občerstvení na pracovišti, šálek dobré kávy, kdykoli dostanete chuť

- budeme se starat o zdokonalování Vašich znalostí (např. konference a školení i v zahraničí)

- výuka AJ s rodilým mluvčím (hrazené zaměstnavatelem, v rámci pracovní doby)

- příspěvek na multisport kartu

- notebook a mobil je samozřejmostí

- teambuldingy (v zimě na horách, v létě na kolech), utužování vztahů i mimo pracoviště (bowlingy)

- důkladné zaškolení našimi odborníky ve špičkovém IT systému

- moderní pracoviště - samostatné kanceláře

Pracoviště:

Praha 5 - Radotín ( sídlíme přímo u nádraží) - bezvadné spojení vlakem ze Smíchovského nádraží - 9 min. a z Hlavního nádraží 20 min