skok nahlavní menu

Consultant - implementace IS systému {nabídka práce}

CZ - Prague
Consulting

Popis pracovní pozice

  • Jsme předním dodavatelem renomovaných Document Management Systémů a komplexních služeb digitalizace dokumentů včetně vytěžování dat z formulářů či faktur, zabezpečené archivace dokumentů, dodávky profesionálních digitalizačních pracovišť, zakázkový vývoj software a s tím související poradenství. Naše služby a produkty jsou využitelné pro všechny typy společností z bankovního a finančního sektoru, výrobního odvětví, služeb i obchodu, městských úřadů a magistrátů, pro státní správu, ministerstva, v akademických institucích i v dopravních a logistických společnostech.
  • implementovat Document Management Systém u zákazníka
  • komunikovat s klienty a hledat řešení pro jejich problémy
  • analyzovat požadavky a navrhovat řešení
  • starat se o klienty v produktivním provozu a školit je
  • spolupracovat s ostatními kolegy z jiných oddělení

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak

  • zákllady práce s databází MS SQL
  • Javascript je taky třeba
  • znát OS Windows (včetně serverových edic) na úrovni pokročilého uživatele
  • dokázat si popovídat s každým, být trochu psycholog
  • samostatnost je důležitá a kreativita se cení
  • AJ na komunikativní úrovni (občas je zapotřebí komunikovat telefonicky nebo pomocí e-mailu v angličtině)
  • VŠ vzdělání v daném oboru výhodou

Plusové body, když:

  • víte něco o DMS
  • máte představu o účetních dokladech, nebo podnikových procesech
  • znáte OOP, Apache Tomcat, Oracle

Co nabízíme…

  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost homeworkingu
  • stravenky a občerstvení na pracovišti
  • budeme se starat o zdokonalování Vaších znalostí (např. konference a školení i v zahraničí)
  • notebook a mobil je samozřejmostí
  • teambuildingové akce (v zimě na horách, v létě na kolech), utužování vztahů i mimo pracoviště (firemní bowlingy)
  • Pracoviště:

    Praha 5 - Radotín ( sídlíme přímo u nádraží) - bezvadné spojení vlakem ze Smíchovského nádraží - 9 min. a z Hlavního nádraží 20 min