skok nahlavní menu

Aplikační správce / IT analytik {nabídka práce}

CZ - Prague
Analysis

Popis pracovní pozice

  • budete spravovat ERP, CRM, billingové aplikace a "webovou kancelář"
  • průběžně navrhovat a dohlížet na rozvoj aplikací podle potřeb jednotlivých oddělení společnosti
  • s dodavateli těchto aplikací
  • spravovat komunikaci mezi systémy včetně napojení na operátora energetického trhu (OTE)
  • přejímat a řešit uživatelské incidenty, požadavky od kolegů z helpdesku týkající se aplikací a ERP systémů
  • komunikovat s kolegy napříč firmou

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak

  • předchozí zkušeností na podobné pozici min. 2 roky (IT analytik, aplikační administrátor apod.)
  • preferujeme technické vzdělání (SŠ/VŠ)
  • výhodou je znalost SQL, databází ORACLE a MS SQL
  • výhodou je zkušenost se správou firemního intranetu či podobné webové aplikace
  • máte představu, jaký může vypadat životní cyklus zákazníka a s ním spjaté business procesy ve firmě
  • jste komunikativní
  • přistupujete ke své práci aktivně, zodpovědně a dotahujete úkoly do konce

Co nabízíme…

  • kanceláře (žádný open space) v centru Prahy, 3 minuty od metra, autobusu nebo vlaku
  • flexibilní začátek pracovní doby Po – Pá mezi 7:00 – 9:00 hod.
  • týden dovolené navíc