skok nahlavní menu

Oracle Developer Senior {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

  • Vývoj aplikací – návrh databází a PL/SQL development (80-90% času)
  • Podpora uživatelů aplikace a řešení servisních požadavků (10-20% času)
  • Účast na projektech rozvoje různých zajímavých aplikací – např. pobočkové aplikace, která je klíčová pro poskytování investičních služeb klientům banky nebo mezinárodně oceněné aplikace používané privátním bankovnictvím

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English

  • Velmi dobrá znalost SQL (výkonové optimalizace a tvorba složitých dotazů a reportů) – min. 3 roky praxe
  • Znalost Oracle DB a PL/SQL (uložené procedury, funkce)  – min. 3 roky praxe
  • Zkušenosti s návrhem databází
  • Proaktivní přístup k řešení problémů
  • Výhodou jsou zkušenosti s aplikací PowerDesigner nebo jiným alternativním modelovacím nástrojem
  • Výhodou jsou zkušenosti s vývojem na velkých projektech

Co nabízíme…

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
  • Jedinečnou příležitost podílet se na zajímavých projektech a aktivitách
  • Práci s nejnovějšími technologiemi, možnost čerpat best practise od profesionálů v oboru IT
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office