skok nahlavní menu

Administrátor IT bezpečnosti {nabídka práce}

CZ - Prague
Security & Audit

Popis pracovní pozice

  • Zajišťování řízení a rozvoje nástrojů Identity and Access managementu: správa identit, PKI, privilegované účty a SSO peněženky
  • Řízení recertifikačních kampaní a zdrojů pro jejich realizaci.
  • Identifikace a analýza bezpečnostních hrozeb a jejich protiopatření v oblasti Identity and Access managementu
  • Pravidelný reporting stavu informačního systému z hlediska identit a přístupů
  • Správa bezpečnostních výjimek informačního systému
  • Obecné povědomí o současných bezpečnostních normách, technologiích a trendech v oblasti Identity and Access managementu
  • Implementace bezpečnostních standardů v prostředí banky a dohled nad dodržováním těchto norem
  • Implementace a řízení projektů v doméně identit a přístupů.
  • Poskytování a řízení kontroly kvality hesel
  • Správa identity zaměstnanců, externistů, externích prodejců, dceřiných společností a dalších

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English

  • Velmi dobré znalosti v oblasti bezpečnosti, zejména v oblasti Identity and Access managementu
  • Znalosti alespoň některého z bezpečnostních nástrojů pro centrální správu identit, nástrojů pro řízení privilegovaných účtů, SSO, PKI a správce hesel
  • Znalost operačních systémů Windows a UNIX, dále databází (Oracle a SQL), a také technologií: AD, middleware a VPN
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s informační bezpečností v oblasti finančních služeb výhodou

Co nabízíme…

  • Práci v profesionálním týmu a prostor pro seberealizaci
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků
  • Bankovní a sociální zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborná školení
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Pružnou pracovní dobu a využitím Home office