IT analytik / aplikační podpora - JIRA, ElasticSearch {nabídka práce}

CZ - Prague
Analysis

Popis pracovní pozice

  • Máš v malíku aplikační podporu a pojmy jako ElasticSearch či JIRA pro tebe nejsou španělskou vesnicí? Pak dost pravděpodobně hledáme právě Tebe!
  • U nás budeš mít na starosti administraci nástroje JIRA, ve kterém budeš rozvíjet svoje know-how.
  • Zároveň poznáš a budeš pomáhat na rozvoji interní aplikace Deliman, která složí pro řízení a organizaci práce a která právě z dat nad JIRA čerpá.
  • Výhodou určitě bude, pokud už budeš zvládat pokročilejší konfigurace a nahlížet do kódu.
  • Krom toho s námi také posuneš dál administraci požadavků na Log management (technologie ElasticSearch) a pomůžeš týmu se lépe vypořádat s novými požadavky, které do této oblasti míří.
  • Ze všeho nejdůležitější ale je mít otevřenou hlavu a chuť učit se novým věcem. My Ti se vším pomůžeme a kolegové Tě zaškolí.

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Pečlivost a přesnost
  • Samostatnost a kreativní myšlení
  • Přehled o moderních trendech v softwarových aplikacích
  • Chuť učit se nové technologie a rychle rozvíjet své znalosti

Co nabízíme…

  • Jedinečnou příležitost podílet se na zajímavých projektech a aktivitách
  • Práci s nejnovějšími technologiemi, možnost čerpat best practise od profesionálů v oboru IT
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office