skok nahlavní menu

Senior Linux Administrator - IPTV platforma {nabídka práce}

CZ - Prague
Administration & Support

Popis pracovní pozice

  • Instalace a konfigurace serverů platformy (komponenty IPTV platformy, DRM systémy třetích stran, podpůrné služby), řešení provozních problémů na úrovni 2nd level, supervize upgradů IPTV platforem
  • Zákaznická podpora pro IPTV platformy na úrovni 2nd level, zejména pak serverových komponent IPTV platformy, OS, diagnostika HW a síťových problémů
  • Během primárních pohotovostních služeb odpovědnost za dohled a zajištění 24/7 dostupnosti zákaznických platforem a centrálních služeb nangu.TV
  • Poskytování expertního know-how členům Junior týmu, zajištění sekundární pohotovosti
  • Možnost podílet se na rozvoji systému pro dohled, bezpečnost, centrální správu, deployment a dalších podpůrných nástrojů

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English

  • Předchozí zkušenosti se správou linuxových instalací (Debian GNU / Linux výhodou)
  • Výtečná znalost Linuxu
  • Dobrá znalost TCP/IP (konfigurace síťového stacku na serveru, debug síťových problémů z pohledu serveru a koncového zařízení)
  • Dobrá orientace v databázích (zkušenosti s provozem některé z relačních databází ideálně PostgreSQL či Oracle, znalost SQL)
  • Bezproblémová komunikace v angličtině (pro tuto pozici je důležitá technická angličtina)
Výhodou je:
  • Orientací v serverovém HW
  • Zkušeností z IPTV prostředí
  • Znalostí databází PostgreSQL, Oracle, Cassandra
  • Znalostí Cisco IOS (switche, content switche), F5 BIG-IP
  • Skriptováním v některém z jazyků: Python, Perl, Bash
  • Zkušenostmi s automatickým deploymentem a konfigurací
  • Zkušenostmi s provozem HA či HPC aplikací a clusterů
  • Praxí s tunningem kernelu, síťového stacku a serverových aplikací (Apache, JBoss, PostgreSQL...)

Co nabízíme…

  • stabilní společnost, která si na sebe vydělává již 10 let a není závislá na investorech
  • výborný kolektiv
  • partu lidí, co jsou ve svém oboru opravdoví profíci
  • zajímavé portfolio, které má velkou budoucnost - zaujímáme první místo v IPTV a OTT technologiích
  • antikorporátní přístup
  • velmi kvalitní konference a školení
  • volnost v programování a vedení týmu
  • masáže, proplácení roční jízdenky na pražskou MHD, flexibilní pracovní doba, minerálky, Coca Cola, horká čokoláda, ovoce,...