skok nahlavní menu

Test Manager {nabídka práce}

CZ - Prague
Testing

Popis pracovní pozice

  • Celková odpovědnost za efektivní ověření změn v rámci projektu
  • Tvorba testovací strategie a plánu pro efektivní otestování změn
  • Řízení testovacích týmů a testů v rámci velkých a středních projektů
  • Zajištění testovacího prostředí, dat a potřebných kapacit
  • Reporting průběhu testů a účast na řešení krizových situací
  • Spolupráce se zadavateli, projektovými manažery a doporučení akceptace
  • Odpovědnost za výslednou produkční chybovost

Požadavky

  • Dovednosti a zkušenosti na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • Schopnost rychle se orientovat v nových oblastech
  • Zkušenosti s tvorbou testovacích strategií a odhadů na testy
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Zkušenosti s řízením lidí
  • Zkušenost s testováním bankovních aplikací
  • Zkušenosti s testovacími nástroji (např. HP Quality Centre, JIRA)
  • Práce v týmu / týmový hráč
  • Flexibilita
  • Mírně pokročilá znalost AJ (úroveň A2-B1)

Co nabízíme…

  • Jedinečnou příležitost podílet se na zajímavých projektech a aktivitách
  • Práci s nejnovějšími technologiemi, možnost čerpat best practise od profesionálů v oboru IT
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office