IT SECURITY SPECIALISTA (pul roku Nemecko, Automotive) {nabídka práce}

CZ - Prague;Germany
Security & Audit

Popis pracovní pozice

Rozumíte IT/SW security a bezpečnostním metodám, zajímají Vás automobily a hledáte práci na zajímavých projektech?
Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli.
Naše příslušnost k mezinárodnímu koncernu nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.

Náplň práce aneb co Vás čeká?
Spolu s rozvojem automobilů a vzrůstajícím propojením mezi nimi (C2X/V2X) a internetem roste i význam bezpečnostních aspektů při vývoji elektroniky ve vozech. IT bezpečnostní metody známé z IT oblasti jsou přenášeny do automobilového průmyslu a vyvíjí se specifické metody, jak zachovat integritu dat zpracovávaných v autě. Zvláštní výzva pak spočívá ve vývoji nových funkcí vozidla pro automatizovanou jízdu.

IT SECURITY SPECIALISTA bude mít na starost:
• Konzultace a podporu našich zákazníků v analýze bezpečnosti IT pro nové systémy zaváděné v automotive
• Vývoj a využití metod bezpečnostního inženýrství
• Vývoj a zavedení bezpečnostních řešení v jednotlivých odděleních světového výrobce vozidel
• Zastoupení v národních a mezinárodních grémích

Požadavky

Co očekáváme my?

VŠ vzdělání oblasti IT/počítačového inženýrství/matematiky/bezpečnostního inženýrství
Hlubší znalost kryptografie, zejména podpisů a šifrování
Zkušenost z oblasti IT bezpečnosti
Pokročilou angličtinu/němčinu
Silné koncepční a analytické dovednosti pro tvorbu kreativních řešení
Zájem o náročné úkoly
Ochotu pracovat 6 měsíců v Německu pro získání know-how

Vaší výhodou bude:

Zkušenosti s komunikačními sběrnicemi a protokoly (např. UART, Ethernet, CAN, BroadrReach, CAN FD)
Zkušenosti s programováním (např. Python, C/C++)

Co nabízíme…

Co můžeme nabídnout?

Příležitost k získání specifického know-how v Německu
Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
Jazykové kurzy přímo na pracovišti
Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti