skok nahlavní menu

Server administrátor (Linux) {nabídka práce}

CZ - Prague
Administration & Support

Popis pracovní pozice

Do našeho týmu mladých vývojářů hledáme hlavu študovanou nebo po domácku mazanou, kterou baví stálé zlepšování, optimalizování a debugování serverových konfigurací. Produkční servery máme převážně na CentOS 6/7, pár starých FreeBSD, ale ty postupně inovujeme. Vývoj jedeme ve Vagrantu. Děláme hlavně PHP/MariaDB projekty s vysokou návštěvností, proto musíme řešit loadbalancing a server performance obecně.​

Pracovní náplň:
  • Správa a aktualizace serverů pro naše webové projekty na platformě Linux.
  • Vývoj a vylepšování vývojových prostředí a interních procesů.
  • Pomoc při řešení potíží s firemním HW a SW.

Požadavky

Požadujeme znalost

  • CentOS 6/7, Debian Jessie/Stretch
  • KVM, LXC, Vagrant, Docker
  • základní programování v Bash, PHP, Python
  • Zkušenosti s Ansible výhodou

Co nabízíme…

Nabízíme

  • Práci v mladém kolektivu v úspěšné společnosti v Praze 4.
  • Možnost přispívat vlastními nápady a podílet se tak na utváření našich nových i stávajících projektů.
  • Šanci dostat se k zajímavým technologiím Ansible, Docker, Nginx, php-fpm, MariaDB, Node.js, Sphinx apod.
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost občasných home office, placená školení a konference, NB + Smartphone i pro osobní použití.