skok nahlavní menu

Frontend developer {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Do našeho týmu mladých vývojářů hledám hlavu študovanou nebo po domácku mazanou,
kterou baví stálé zlepšování, optimalizování a webových projektů.
Práce na různorodých projektech (chat, fóra, mobilní aplikace apod.)

Požadavky

Pracovní náplň
Návrh, vývoj a implementace frontendu webových aplikací
Úzká spolupráce s ostatními členy týmu
Požadujeme
Praktická zkušenost s HTML, CSS (LESS, SASS) a JavaScript
Znalost responsive design
Uvítáme znalost dalších technologií: Node.js, GIT, Redis, Linux, WordPress

Co nabízíme…

Nabízíme
Práci v mladém kolektivu v úspěšné společnosti v Praze 4.
Možnost přispívat vlastními nápady a podílet se tak na utváření našich nových i stávajících projektů.
Šanci dostat se k zajímavým technologiím Nginx, php-fpm, MariaDB, Node.js, Sphinx apod.
Benefity: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost občasných home office, placená školení
a konference, NB + Smartphone i pro osobní použití.