Junior Java Developer - nástroje pro BI vývoj {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

  • Provoz a správa stávajících interně vyvinutých nástrojů a aplikací pro oddělení BI vývoje a provozu
  • Analýza nových požadavků a vývoj řešení
  • Komunikace s koncovými uživateli, řešení jejich požadavků
  • Příprava školení a prezentace výstupů
  • Úzká spolupráce s odděleními útvaru Informačního managementu

Požadavky

  • VŠ technického nebo ekonomického směru, nejlépe se zaměřením na informační technologie
  • podmínkou je alespoň akademická znalost některého z těchto technologií a nástrojů (Java 8, HTML5, CSS, Git, JavaScript)
  • Výhodou je znalost fungování relačních databází a SQL a orientace v oblasti datového modelování (PowerDesigner, Oracle Designer apod.)
  • Znalosti administrace a architektury Apache Tomcat jsou výhodou
  • Angličtina - min. studium technické dokumentace
  • Dobré komunikační dovednosti, schopnost jednat s lidmi, spolehlivost a preciznost, proaktivní přístup, ochota stále se vzdělávat

Co nabízíme…

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
  • 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Každý zaměstnanec má 3 licence pro domácí využití MS Office zdarma
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Podpora pro další vzdělávání