skok nahlavní menu

BI architect - bankovnictví {nabídka práce}

CZ - Prague
Architecture

Popis pracovní pozice

Hledáme kolegu/kolegyni do týmu architektury v oblasti Business Intelligence/Data Warehouse, který/á by nám díky svým zkušenostem a nadhledu pomohl/a v řešení aktuálních témat. Jelikož rozšiřujeme pole působnosti, věnujeme se mnoha různým úlohám ze světa Informačního Managementu a BI/DWH a jsme si jistí, že si každý najde svoji oblast, kterou v našem týmu posune o kus dopředu, mj.:

  • integrace a koexistence tradičních databázových a reportingových řešení s technologiemi zaměřenými na big data a self-service analytiku
  • služby datové integrace
  • vytěžování metadat pro zefektivnění vývoje a provozu
  • definice principů referenčních datových a informačních modelů, informačních standardů
  • podpora quality assurance, nastavování governance a good practices

Požadavky

U všech zájemců hledáme zejména:

  • praxi v oblasti Business Intelligence/Data Warehouse a Big Data
  • zkušenosti s prací architekta, mj. příprava architektonických návrhů v projektech
  • znalost datového modelování a SQL
  • logické a analytické myšlení – orientace v problému, schopnost pohybovat se v různých úrovních detailu dle okolností
  • dobré komunikační dovednosti – úzký kontakt se členy projektových i liniových týmů, komunikace s business zadavateli, konzultace

Kromě toho oceníme také:

  • zkušenosti v oblasti Data Integration a Master Data Managementu
  • reálnou zkušenost s tvorbou BI/DWH řešení v bance nebo jiné finanční instituci
  • zkušenost s technologiemi Teradata, IFPC, PowerDesigner, Cognos
  • týmového hráče – koordinace s dodavatelskými týmy, umění prioritizace a delegování

Co nabízíme…

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
  • 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Každý zaměstnanec má 3 licence pro domácí využití MS Office zdarma
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Podpora pro další vzdělávání