Senior CRM Analytik / Dataminer - bankovnictví {nabídka práce}

CZ - Prague
Analysis

Popis pracovní pozice

  • Ověřování dat a důvěryhodnosti jejich zdrojů za účelem podpory prodejů klíčových produktů banky
  • Vývoj, provoz a monitoring marketingových / predikčních modelů
  • Návrhy a samostatné řešení úkolů rozvíjejících oblasti analytického CRM banky
  • Analytická podpora (zejména) marketingového oddělení
  • Návrhy a doporučení na nové cílové skupiny k oslovení na základě výsledků analýz
  • Analýzy chování klientských segmentů za účelem efektivního řízení vztahu se zákazníkem / kampaní
  • Analýza Big Dat
  • Interpretace a prezentace výsledků analýz
  • Spolupráce na bankovních datově orientovaných projektech řešících problematiku CRM

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického zaměření (matematika, statistika, ekonometrie výhodou)
  • Znalost nástrojů pro práci s databázemi a datovým skladem (SQL, Teradata)
  • Zkušenosti v oblasti statistiky a matematického modelování v délce alespoň 3 roky
  • Zkušenost s dataminingovým software (IBM/SPSS, SAS, KXEN, apod.)
  • Výhodou je zkušenost s opensourcovými dataminingovými nástroji (R, Python)
  • Znalost vizualizačních BI nástrojů výhodou (Tableau, Spotfire apod.) výhodou
  • Zkušenost s analýzou big dat výhodou
  • Orientace ve finančním/bankovním sektoru
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (B1) - slovem, písmem
  • Analytické myšlení, týmovost
  • Schopnost byznysově interpretovat analytické výstupy a internímu zákazníkovi poskytnout relevantní doporučení
  • Samostatnost, proaktivní přístup, silná motivace - schopnost samostatně dodat řešení
  • Kreativita / inovativnost - schopnost identifikovat a uchopit nové příležitosti
  • Ochota učit se nové věci a sdílet své know-how v týmu
  • Orientace na zákazníka (interního / externího)
  • Komunikační dovednosti - schopnost prosadit ideu

Co nabízíme…

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
  • 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Každý zaměstnanec má 3 licence pro domácí využití MS Office zdarma
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Podpora pro další vzdělávání