skok nahlavní menu

.NET programátor {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

  • Primárně vývoj desktopových a internetových aplikací, scriptů, webových služeb pro interní a externí zákazníky. Analýza, návrh, vývoj, testování, dokumentace – vše (celkově 90% pracovní náplně), podpora provozu.

  • Spolupráce s vývojovými týmy zákazníka, interními a externími uživateli. Jejich podpora pro dodávané aplikace.

  • Návrh a optimalizace databází velkého rozsahu s krátkými časy dotazů, stabilita systémů pro kritickou infrastrukturu (k tomu jsou nutností výborné znalosti jazyka SQL)

Požadavky

Očekáváme od vás znalost těchto technologií:

  • Platforma .NET, Visual Studio, C#, JavaScript

  • MS SQL

  • Databáze MS SQL (minimálně MS SQL 2012, využíváme MS SQL 2016)

  • Práce s webovými službami

Výhodou jsou znalosti:

  • Knihovny Telerik Kendo

  • Microsoft Light Switch

Co nabízíme…

Budete členem tříčlenného vývojového týmu, společnost má celkem 7 zaměstnanců.
Společnost nabízí možnost profesního růstu - je možné vstát se teamleaderem malého týmu programátorů (dle výsledků práce)