skok nahlavní menu

Python developer {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

  • Vyvíjet nové funkce v Pythonu pro naši platformu
  • Vyvíjet a udržovat navázané knihovny
  • Navrhovat rozšíření, architekturu a API naší platformy
  • Zkoušet a přinášet nové technologie do našeho stacku. Včetně integrace
  • Komunikovat s uživateli
  • Mentorovat juniorní Python vývojáře a datové analytiky

Požadavky

  • ~ 3+ roky zkušeností s vývojem v Pythonu (klidně i jako součást většího stacku)
  • Zkušenosti s aut. testováním v Pythonu
  • Uživatelskou znalost Linuxu
  • angličtinu na komunikativní úrovni (B1 s vůlí a snahou se domluvit je OK)

Co nabízíme…

  • Možnost přímo pracovat a komunikovat s uživateli, vidět jejich spokojenost s řešením
  • Že mohou využívat AJ na denní bázi
  • Mít možnost podílet se na návrhu rozšíření a nových funkcí (platforma se stále dynamicky rozvíjí)
  • Možnost osahat si nové technologie: AWS stack, Snowflake, Airflow, ML...