skok nahlavní menu

Specialista Vývoje Embedded SW {nabídka práce}

CZ - Prague;CZ - Střední Čechy
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Zajímají Vás počítače a automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů a softwaru pro ně? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!
Staňte se součástí firmy, jež vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli.
Naše příslušnost ke Německému koncernu  nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.

Popis činností

Vývoj FW a SW pro zkušební a prototypová zařízení vytvářená v souvislosti s vývojem vozidel – architektura, implementace a tvorba dokumentace.
- návrh struktury a činností daného FW/SW
- sestavení architektury – příprava vlastností daného FW/SW a stanovení postupu programování
- implementace - programování jednotlivých FW/SW komponent

Požadavky

Jazyky: English

VŠ vzdělání nejlépe elektrotechnického směru
Analytická a tvůrčí mysl, systematičnost, pečlivost
Aktivní přístup k řešení úkolů
Schopnost práce v malém týmu
Pokročilá znalost C/C++ (znalost C# vítána)
Zkušenosti s vývojem SW/FW min. 2 roky
AJ nebo NJ středně pokročilý
Řidičský průkaz typu B

Výhodou

Zkušenosti s mikrokontroléry a embedded systémy
Zkušenosti s programováním pod OS Linux
Znalost skriptování
Znalost elektroniky a HW
Orientace v oblasti automotive

Co nabízíme…

Perspektivní a kreativní práci v dceřiné společnosti nadnárodního koncernu
Mzdové ohodnocení odpovídající Vašemu profilu
Příležitost k dalšímu profesnímu a osobnímu růstu
Pružná pracovní doba (37,5 hod týdně)
Přátelský kolektiv vývojových pracovníků s podobnými vlastnostmi
5 týdnů dovolené
Systém Kafetérie
Další nadstandardní benefity (expertní školení, stravenky, pololetní odměny, atd.)