IT Analytik/Administrátor pro internetové bankovnictví {nabídka práce}

CZ - Prague
Analysis

Popis pracovní pozice

  • Evidence, analýza, návrh řešení, koordinace vývoje, testování a implementace požadavků
  • Odpovědnost za spolehlivé fungování klíčového systému - pravidelná operativa a řešení provozních problémů
  • Vedení a aktualizace provozní dokumentace
  • Koordinace a kontrola vývoje nových funkcionalit a aplikací
  • Řízení komunikace s dodavateli, zadavateli a kolegy z IT

Požadavky

Jazyky: English

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v Internet Banking
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Odpovídající analytické schopnosti v oblasti vývoje aplikací, jejich testování a nasazování do provozu
  • Schopnost hledat řešení a dodržovat termíny
  • Znalost AJ na komunikační úrovni
  • Schopnost efektivně koordinovat aktivity, aktivně sdílet know-how, definovat a rozvíjet pracovní prostupy
  • Časová přizpůsobivost, samostatnost, spolehlivost, vědomí odpovědnosti, vůle a chuť postupně si rozšiřovat znalosti v oboru

Co nabízíme…

  • stabilní zázemí dlouholeté firmy
  • menší pracovní kolektiv
  • samostatná práce na přidělených úkolech
  • motivující ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • získání nových zkušeností s možností zajímaveho profesního růstu
  • nástup možný ihned