skok nahlavní menu

IT Analyst - bankovnictví {nabídka práce}

CZ - Prague
Analysis

Popis pracovní pozice

  • Analýza, návrh a realizace řešení uživatelských požadavků
  • Provádění procesních analýz a návrh grafického uživatelského rozhraní
  • Podpora uživatelů aplikace a řešení servisních požadavků
  • Spolupráce na návrhu designu nově vznikajících systémů a služeb s IT Architekty
  • Spolupráce s vývojovým týmem během celého životního cyklu systému
  • Tvorba systémové dokumentace

Požadavky

  • Zkušenosti s procesní a funkční analýzou informačních systémů
  • Znalost UML a CASE nástrojů
  • Zkušenosti s komunikací se zákazníkem i vývojovým týmem
  • Znalost životního cyklu projektu, včetně vodopádových a agilních metodik
  • Znalost některé z následujících technologií: PL/SQL, Java/J2EE , .NET, Angular
  • Znalost principů objektového programování a SOA
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Analytické a konceptuální myšlení
  • Spolehlivost, zodpovědnost a důraz na pečlivost
  • Schopnost přizpůsobit se standardům organizace (guidelines)
  • Schopnost efektivně spolupracovat v týmu
  • Znalost anglického jazyka na střední úrovni (schopnost psaní a porozumění technické dokumentaci v AJ)

Co nabízíme…

  • Jedinečnou příležitost podílet se na zajímavých projektech a aktivitách
  • Práci s nejnovějšími technologiemi, možnost čerpat best practise od profesionálů v oboru IT
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office