skok nahlavní menu

Administrator - BI/DWH, Reporting {nabídka práce}

CZ - Prague
Administration & Support

Popis pracovní pozice

  • Administrace a podpora datového skladu
  • Administrace a podpora uživatelů
  • Řešení provozních problémů a incidentů
  • Metodické kontroly nasazovaných řešení
  • Správa, údržba a drobný vývoj řešení v oblasti metadat

Požadavky

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Výhodou zkušenost se systémem Teradata, Sybase PowerDesigner, Informatica PowerCenter
  • Výhodou zkušenosti s databázovými systémy
  • Analytické a komunikační schopnosti
  • Aktivní a samostatný přístup k řešení pracovních úkolů
  • Ochota se vzdělávat
  • Pečlivost a přesnost
  • Schopnost jednat s uživateli
  • Angličtina (komunikativní úroveň)

Co nabízíme…

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
  • 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Každý zaměstnanec má 3 licence pro domácí využití MS Office zdarma
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Podpora pro další vzdělávání