skok nahlavní menu

MS SQL Specialista {nabídka práce}

CZ - Prague;CZ - Brno / Jihomoravský kraj
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Support a rozvoj stávajícího řešení na platformě MS SQL a Sybase Powerbuilder. S postupným přechodem na architekturu .NET (MVVM – WCF – MS SQL).

Konkrétněji pro SQL:
  • analýza,
  • návrh SQL modelu,
  • implementace business logiky v SQL (procedury, funkce),
  • testování,
  • ladění a optimalizace,
  • SSRS reporty.

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English

Očekávané znalosti a dovednosti:
  • Zkušenost s designem, vývojem a nastavením databází na platformě MS SQL
  • Dobrá znalost programování v T-SQL, případně PL/SQL (tvorba databázového modelu, psaní a optimalizace procedur, vytváření triggerů)
  • Analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost
  • Komunikační dovednosti - komunikace s klientem
  • Anglický jazyk – mírně pokročilá znalost (schopnost absolvovat on-line školení v anglickém jazyce)

Výhodou:
  • Zkušenosti s optimalizací databázových struktur a datových procesů
  • Zkušenost s modelováním návrhů funkčností dle zadání
  • Obecná znalost vývojového prostředí PowerBuilder
  • Znalost dalšího programovacího jazyka (C++, C# (.NET), Java)

Co nabízíme…

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • pracovní prostředí menší lokální pobočky
  • mladý přátelský kolektiv
  • možnost vzdělávat se a kariérně růst
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • zajímavé projekty nejen v bankovnictví