skok nahlavní menu

IT manager {nabídka práce}

CZ - Prague
Management

Popis pracovní pozice

Hlavní odpovědnosti:
 Zajištění fungování IT oddělení (kombinace interní a externí pracovníci)
 Tvorba a implementace strategie IT oddělení - spolupráce s mateřskou společností
+lokální strategie
 Implementace Skupinové IT bezpečnostní politiky
 Plánování provozního a investičního rozpočtu
 Definice, kontrola a uplatnění DR plánů
 Podpora a rozvoj informačních systémů podle požadavků jednotlivých oddělení
 Management provozu IT Helpdesku
 Nákup, správa a péče všech koncových zařízení (PC, notebooky, tiskárny, tablety)
 Vykonávání dalších úkolů dle pokynů nadřízeného

Požadavky

 Zkušenosti s vedením IT teamu
 Zkušenosti s plánováním CAPEX a OPEX, přehled v moderních IT technologiích
 Znalost metodiky ITIL a řízení IT Helpdesku
 Zkušenosti s vedením IT projektů
 Dovednosti na úrovni správce platforem Windows/Linux, Active Directory,
O365, Citrix výhodou
 Schopnost plánování krátkodobého i dlouhodobého rozvoje IS
 Zkušenosti s prezentací a vyjednáváním s vyšším managementem
 Znalost anglického jazyka úrovně ………