C/C++ Programátor / vývojář pro oblast security {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Hledáme vývojáře v C/C++ pro oblast softwarové bezpečnosti, pro implementaci multiplatformních řešení v oblastech zabezpečené komunikace

Náplň práce:

- implementace nástrojů a knihoven z oblasti softwarové bezpečnosti dle potřeb, zejména v C/C++
- dodávání kódu kvalitního i z hlediska bezpečnosti, a tedy včetně pokrytí testy
- komunikace s ostatními týmy v rámci společnosti v angličtině
- práce dle metodik agilního vývoje​

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English

- znalost a zkušenost s programováním v C/C++
- výhodou praktická zkušenost s kvalitou kódu z bezpečnostního hlediska

- výhodou zkušenost s testováním v oblasti softwarové bezpečnosti a představa o principech vývoje v této oblasti, včetně vyhodnocování bezpečnostních rizik
- výhodou zkušenosti s multi-platformním vývojem
- výhodou zkušenost s embedded developmentem (např. Windriver VxWorks, Green Hills, Integrity OS)