skok nahlavní menu

Embedded C++ developer {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Do nově vznikajícího týmu hledáme vývojáře se zaměřením na C++.
Náplní práce je návrh a vývoj nového software v multiplatformním prostředí.

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, Czech/Slovak, English

Znalost a praxi s vývojem C/C++ aplikací
Minimálně bakalářské vzdělání
Předpoklady pro práci v týmu, týmového ducha
Nadšení pro psaní software
Zkušenost s embedded developmentem výhodou
Zkušenost s prací s vlákny a jejich synchronizací výhodou
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Flexibilitu a ochotu učit se nové věci

Co nabízíme…

Práci se zajímavými technologiemi
Práci v dynamickém mezinárodním týmu (USA-ČR)
Individuální přístup, příjemný kolektiv vstřícných lidí
Příjemné pracovní prostředí (klimatizované kanceláře, nikoliv "open-space")
Stabilní dlouhodobou práci pro jednoho klienta
Náplní práce je návrh a vývoj nového software v multi-platformním prostředí (Linux, Windows)