Testování vyvíjeného software pro chromatografii {nabídka práce}

CZ - Prague
Testing

Popis pracovní pozice

  • Testování vyvíjeného software pro chromatografii (návrh, správa a vývoj testů).
  • Vývoj automatických testů v systému TestComplete a interním systému Autotest.
  • Vývoj a správa automatizovaného překladu software - platforma TeamCity.
  • Vývoj a správa instalačního programu.
  • Vývoj podpůrných aplikací pro SW Clarity i pro interní potřeby.

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English

Měli byste mít:
    • Dobrá znalost jazyka C#, Java nebo JavaScript.
    • Velmi dobrá (odborná) znalost PC a OS Microsoft Windows.
    • Angličtina – minimum porozumnění odbornému textu, na komunikativní úrovni vítána.
    • Vzdělání: VŠ nebo SŠ.
    • Komunikativnost.
    • Samostatnost.
    • Chuť se učit novým věcem.
    • Pečlivost, svědomitost.

Výhodou:

  • Zkušenosti s vývojem software.
  • Zkušenosti s TDD.
  • Zkušenosti a znalosti některého software na automatizované testování výhodou.
  • Zkušenosti s manuálním testováním.
  • Znalost Smartbear TestComplete.
  • Praxe

Co nabízíme…

Klient nabízí:
  • Podíly na zisku (13.  a 14. plat)
  • Klouzavou pracovní dobu
  • Zajímavé pracovní prostředí v menším kolektivu.
  • Firemní vzdělávání (angličtina, odborné kurzy, certifikace)