skok nahlavní menu

Team Leader SW Development {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

- Hledáme nového Team Leadera, který by nám pomohl s vedením týmu a realizací našich zajímavých projektů v oblasto těžby bitcoinů, což je jedním z nejrychleji se vyvíjejících odvětví vůbec

- Jedinečná příležitost spolupracovat s naším talentovaným týmem na vývoji kvalitních systémů, které budou utvářet budoucnost multimiliardového průmyslu. Pokud chceš být součástí našeho týmu, dej nám vědět a rádi se s Tebou seznámíme!

CO TĚ U NÁS ČEKÁ?

  • Řešení úkolů a specifických zadání s našimi analytiky a dalšími Team Leadery.
  • Definice, stanovení priorit a koordinace úkolů pro vývojářský tým.
  • Technická a osobní podpora pro vývojáře.
  • Vedení 5-8 členného vývojářského týmu.

Požadavky

  • Zkušenost na pozici Team Leader.
  • Předchozí zkušenost na pozici vývojáře.
  • Zkušenosti s embedded technologiemi uvítáme.
  • Znalost Pythonu / Rustu je výhodou.
  • Dobré komunikační dovednosti.
  • Schopnost pracovat v klidu a pod tlakem v rychle se měnícím prostředí.
  • Nebojíš se převzít zodpovědnost za svou práci.
  • Zájem o Rust / C je vítán.
  • Mít nadhled a smysl pro humor. :)

Co nabízíme…

  • Možnost pracovat na HPP i IČO.
  • Možnost zjistit o kryptu vše, co jen lze, a stát se součástí firmy, která se pohybuje v tomto průmyslu.
  • Relokační balíček.
  • Moderní kanceláře v centru Prahy, Česká republika — srdce Evropy.
  •  Naše kanceláře se nacházeí v centu Prahy.
  • Další benefity, například snídaně, Multisport card a další