.NET/C# programátor - vývoj nových a rozvoj existujících interních aplikací {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Co budeš dělat?

  • Hlavními činnostmi bude vývoj nových a rozvoj existujících interních aplikací (informačních systémů).
  • Budeš spolupracovat na architektuře řešení.
  • Integrovat aplikace do funkčních celků.
  • Řešit provozní incidenty.
  • Aktivně komunikovat s interním zákazníkem specifikaci požadavků a výsledného řešení.
  • Připravovat a udržovat aktuální dokumentaci.

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak

Koho hledáme?

  • Rozhodně někoho s dobrou znalostí objektově orientovaného programování (.NET C#), se znalostí SQL (MS-SQL).
  • Bude se Ti hodit analytické myšlení, schopnost komunikovat se zákazníkem a zjišťovat jeho potřeby,
  • Výhodou jsou zkušenosti:
    - s agilními přístupy a s nástrojem JIRA, zkušenosti s vývojem REST APIs.
    - s vývojem desktopových aplikací ve WPF (klientská část).
    - s .NET CORE 3.1.
    - zkušenosti s Azure DevOps.

Co nabízíme…

Proč se k nám přidat?

  • Stanete se součástí bezvadné party lidí. Nejsme zkamenělá korporace,  panuje je zde příjemná přátelská atmosféra.
  • Nabízíme FLEXI program – Flexi office - kombinaci práce z domova a kanceláře dle potřeby a dohody v týmu.
  • Kromě tradičních benefitů jako je 5 týdnů dovolené, sick days, cafeterní systém, Mobilní telefon, notebook ,kávu na pracovišti ad., máme například FIT program (můžeš si zajít na masáž, máme vlastní posilovnu v budově a pořádáme mnoho dalších aktivit v oblasti sportu a zdraví), Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
  • Máme firemní kantýnu, kde jsou pro zaměstnance denně připravovány čerstvé snídaně a vydatné obědy, zaměstnavatel přispívá
  • Nebojíme se být průkopníky, věříme si a baví nás to!
  • Můžeš se těšit na nové moderní kanceláře přímo nad metrem Bořislavka