skok nahlavní menu

.NET developer - billing {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Vývoj systému pro real-time zpracování dat
Zapojení do produktového vývoje
Aktivní participace na projektech s dosahem do zahraničí
Vývoj s důrazem na na rychlost a bezpečnost

Požadavky

Výborná znalost programovacího jazyka C#
Zkušenost s MS Visual Studio 2013
Spolehlivost, samostatnost, tvořivý přístup k řešení problémů, flexibilita, schopnost práce pod časovým tlakem
Alespoň pasivní znalost anglického jazyka

Co nabízíme…

- Pracujeme s nejnovější verzí příslušných technologíí (C#/ASP.NET, Oracle)
- Vývoj sofistikovaných aplikací
- Přijemný pracovní kolektiv, výborné finanční ohodnocení
-5 tyýdnů dovolené
- home-office (1x-2x týdně), po delším působení možný i častější

- k fixnimu platu i bonusové ohodnocení závisející na plnění projektů

- stravenky
- příspěvek na důchodové a životní pojištění

- žádná byrokracie

- výborná komunikace uvnitř týmu i mezi nimi
- silná společnost se silnými projekty