skok nahlavní menu

Developer automatizovaných testů {nabídka práce}

CZ - Prague
Testing

Popis pracovní pozice

  • Jako developer automatizovaných testů budete navrhovat a vyvíjet procedury testování
  • Budete spravovat soubor testovacích specifikací a navrhovat nové oblasti testování elektronických jednotek vozu
  • Tyto procedury budete programovat v prostředí UML (Rhapsody) a C/C++. V dané oblasti si Vás zaškolíme
  • Svěřené zodpovědnosti:
  • Spolupráce při zkouškách elektronických systémů automobilu
  • Vývoj a implementace procedur automatického testování
  • Reportování chyb a jejich analýza
  • Komunikace se zodpovědnými osobami jednotlivých funkčních oblastí

Požadavky

  • Znalost programování či schopnost rychlého zaučení se
  • Analytické myšlení
  • Pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Výhodou při této práci je:
  • Vysokoškolské vzdělání Bc./Ing. nejlépe v oboru elektro
  • Orientace v UML výhodou
  • Flexibilita při služebních cestách do zahraničí
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme…

  • Perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Další nadstandardní benefity

Připojte svůj životopis (CV).