skok nahlavní menu

Analytik IT Security {nabídka práce}

CZ - Prague
Security & Audit

Popis pracovní pozice

  • pracovat v incident response týmu a koordinovat řešení bezpečnostních incidentů
  • dokumentovat postupy šetření a vytvářet playbooky
  • tvořit znalostní bázi detekčních pravidel, threat intelligence
  • sledovat trendy v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • pracovat v týmu v režimu 5x8 a zároveň se podílet na pohotovostech

Požadavky

  • máte znalost procesů z oblasti kybernetické a informační bezpečnosti
  • máte zkušenosti s některým z nástrojů SIEM (ideálně Splunk)
  • máte znalost řešení z oblasti bezpečnosti (UEBA, CASB, IPS, IDS)
  • Vám komunikace v anglickém jazyce nedělá problém
  • máte znalost problematiky sítí a aplikací (firewall, proxy)

Co nabízíme…

  • zajímavou a pestrou práci kdy ani jeden den nebude stejný
  • profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní banky
  • možnost používat moderní a specifické technologie

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty) zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok