skok nahlavní menu

IT Support engineer {nabídka práce}

CZ - Prague
Administration & Support

Popis pracovní pozice

Komunikace se zákazníkem, poskytování odborné podpory v oblasti HW/SW.
- Instalace a konfigurace síťových prvků.
- Správa Microsoft a/nebo Linux serverů a klientských PC a notebooků.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání.

- Předchozí 2 letá zkušenost s desksite support nebo na obdobné pozici.

- Celkový přehled v IT a v aktuálně používaných technologiích.

- Příjemné vystupování, schopnost samostatně řešit úkoly u klienta, ochotu učit se nové věci, iniciativu, zodpovědnost.

- Znalost TCP/IP sítí, PC hardware, Active Directory, MS Windows Serveru  nebo  Linux/Debian, Windows 10 a Office 365, Mac OS výhodou.

- Čistý trestní rejstřík.

- Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič/ka.

- Komunikativní znalost anglického jazyka odpovídající úrovni B2.

Co nabízíme…

Práci na zajímavých projektech v mezinárodním prostředí

- Pracovní a profesní růst

- Odpovídající finanční ohodnocení

- Další benefity dle dohody

-  Příjemné prostředí menší společnosti