skok nahlavní menu

Analytik/Tester {nabídka práce}

CZ - Prague
Analysis

Popis pracovní pozice

-Hledáme analytika/testera do divize, která se zabývá organizací a tvorbou individuální i hromadné klientské komunikace pro zákazníky jako jsou banky, pojišťovny, telekomunikace, utility atp.

- Jde o odbornou, systematickou, produktově i projektově orientovanou činnost související s implementací a správou komunikačních řešení.
- Skládá se z analýzy požadavků zákazníkůtestování komplexních řešení a správy dokumentace.

- Výsledkem práce jsou spolehlivě otestovaná komunikační řešení a aktuální dokumentace.

Očekávané znalosti
- velmi dobrá znalost MS aplikací (Word, Excel),
- základní znalost programování (C/C++, Python, příp. jiné.),
- obecná znalost datových struktur XML,
- základní znalost JIRA výhodou,
- anglický jazyk pro čtení technické dokumentace.

Požadavky

- Hledáme spolehlivého, analyticky uvažujícího člověka s nadšením pro společnou věc, pro kterého je účast na nových projektech výzvou
- základní znalost programování (C/C++, Python, příp. jiné.),není nutností